درباره مفصل سازان راوین

Mockup Image

درباره ما

شرکت مفصل سازان راوین سال 1389 در شهر تبریز با تولید انبوه انواع بال پین سیبک خودروهای سواری فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به توان بالای محصولات به سرعت بر تعداد مشتریان شرکت افزوده شده و با تولید بیش از 5 میلیون بال پین در سال با استفاده از 10 دستگاهCNC تراش مخصوص و انجام مراحل فورج، ماشین کاری، عملیات حرارتی و رولینگ و برنشینگ به عنوان بزرگترین سازنده بال پین در کشور مطرح گردید.

دریافت تاییدیه خودروسازان برای محصولات تولیدی این شرکت و حجم زیاد داخلی سازی و بهینه سازی فرآیند تولید موجب شده است که رشد تولید بال پین در مجموعه بسیار بالا باشد.

خلاء موجود در بازار قطعات جلوبندی و عدم ارائه سیبک با استاندارهای جهانی و با قیمت رقابتی و مناسب، مدیران شرکت را بر آن داشت تا با تجربه بیش از یک دهه مدیریت شرکت هایی با گرید A ساپکو که در آنجا برای اولین بار موفق به اخذ تاییدیه پژو، رنو و کیاموتورز گردیده بودند، در شرکت مفصل سازان راوین اقدام به تولید انبوه سیبک با کیفیتی منحصر بفرد و با حداقل قیمت تمام شده بنمایند.

استفاده از تجربه ارزشمند یک دهه حضور در راس هرم مدیریت، طراحی و تولید سیبک به همراه دانش فنی زیاد و تجهیز واحد کنترل کیفی با بروزترین دستگاه های تست قطعات جلوبندی در خاورمیانه به همراه تولید داخلی اکثریت مراحل از فورج تا تزریق لاستیک و پلاستیک تحت نظارت و کنترل سخت گیرانه باعث شده تا این شرکت قابلیت ارائه محصولات با گارانتی حدود دو سال برای اولین بار در ایران را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

گستره محصولات این شرکت در نوع خود در ایران بی نظیر بوده و حتی شامل انواع طبق خودروهای پژو 206، تندر90، تیبا و ... می گردد.

به دلیل حساسیت زیاد قطعات لاستیکی مورد استفاده در سیبک ها مانند بوش های طبق، امکانات تزریق و پخت لاستیک و برش های مورد نیاز در داخل شرکت فراهم گردیده تا با اطمینان بگوییم:

((اولویت ما، ایمنی شماست))