شرکت مفصل‌سازان راوین در سال 1389 در شهر تبریز با تولید انبوه انواع بال پین سیبک خودروهای سواری فعالیت خودرا شروع نمود. با توجه به توان بالای مهندسی و کیفیت بالای محصولات به سرعت بر تعداد مشتریان شرکت افزوده شده و با تولید بیش از 5 میلیون بال پین در سال با استفاده از 10 دستگاه CNC تراش مخصوص و انجام مراحل فورج، ماشین‌کاری، عملیات حرارتی و رولینگ و برنیشینگ به عنوان بزرگترین سازنده بال پین در کشور مطرح گردید.

دریافت تاییدیه‌ی خودروسازان برای محصولات تولیدی این شرکت و حجم زیاد داخلی‌سازی و بهینه‌سازی فرآیند تولید موجب شده است که رشد تولید بال پین در مجموعه بسیار بالا باشد.

خلا موجود در بازار قطعات جلوبندی و عدم ارائه سیبک با استانداردهای جهانی و با قیمت رقابتی و مناسب مدیران شرکت را بر آن داشت تا با تجربه بیش از یک دهه مدیریت شرکتهایی با گرید A ساپکو که در آنجا برای اولین بار موفق به اخذ تائیدیه پژو، رنو و کیا موتورز گردیده بودند، در شرکت مفصل‌سازان راوین اقدام به تولید انبوه سیبک با کیفیتی منحصر بفرد و با حداقل قیمت تمام شده بنمایند.

استفاده از تجربه ارزشمند یک دهه حضور در راس هرم، طراحی و تولید سیبک به همراه دانش فنی زیاد و تجهیز واحد کنترل کیفی با بروزترین دستگاه‌های تست قطعات جلوبندی در خاورمیانه به همراه تولید داخلی اکثریت مراحل از فورج تا تزریق لاستیک و پلاستیک تحت نظارت و کنترل سخت‌گیرانه باعث شده تا این شرکت قابلیت ارائه محصولات با گارانتی بیش از 2 سال برای اولین بار در ایران را برای تمامی مشتریان خود به ارمغان آورد.

گستره محصولات این شرکت به نوع خود در ایران بینظیر بوده و حتی شامل انواع طبق خودروهای پژو 206، تندر 90، تیبا و .. میگردد.

بدلیل حساسیت زیاد قطعات لاستیکی مورد استفاده در سیبک ها مانند بوش های طبق، امکانات تزریق و پخت لاستیک و برش های مورد نیاز در داخل شرکت فراهم گردیده تا با اطمینان بگوئیم:

 
 

کلمات کلیدی :